+Krynica Zdrój     +dodaj do ulubionych    + deutsche version Dziś są imieniny: Cypriana, Justyny, Łucji
Krynica Zdrój - noclegi, hotele, plan miasta i atrakcje

Szukaj na stronie


     LINKI
Karpacz kwatery
Polanica Zdrój

Online: (2)

Ogłoszenia

Ogłoszenia, oferty zapytania użytkowników - Krynica Zdrój

Ogłoszenia Praca - Zatrudnię


Grupa P.
Tel.: ogłoszenie straciło ważność , Email: ogłoszenie straciło ważność
Poszukujemy osób do budowy domów jednorodzinnych w technologii szkieletowej drewnianej. Jeśli jesteś w pełni sił, chętny do przyuczenia, lub masz już doświadczenie w pracach budowlanych, ciesielskich i stolarskich to właśnie Ciebie szukamy! Szukamy osób sumiennych, dokładnych, odpowiedzialnych oraz uczciwych. Zajmujemy się głównie budową domów szkieletowych, prefabrykowanych bazujących na % ekologicznych materiałach budowlanych. Wykonujemy swoją pracę dla Inwestorów, którym zależy na najwyższej jakości usługach. Tworzymy solidną, rozpoznawalną firmę. Nie wymagamy wielkiego doświadczenia &#; szukamy też osób chętnych do przyuczenia, ale zdecydowanych na długotrwałą pracę w swoim zawodzie. Gwarantujemy przekazanie rzetelnej i wszechstronnej wiedzy. BĘDZIESZ ODPOWIEDZIALNY ZA: - prace ogólnobudowlane przy budowie domów szkieletowych; - produkcja i montaż konstrukcji szkieletowych domów i domków drewnianych oraz tarasów; - wykonywanie więźb dachowych oraz innych konstrukcji drewnianych; - cięcie i obróbka elementów drewnianych; - pracę na różnego rodzaju maszynach stolarskich; - montaż i wykonywanie izolacji; NASZE OCZEKIWANIA: Liczą się dla nas umiejętności manualne &#; nie wymagamy wykształcenia stolarskiego. - rzetelne podejście do wykonywanych obowiązków; - dbałość o porządek i zorganizowanie; - zaangażowania w powierzone zadania; - mile widziane wykształcenie kierunkowe &#; techniczne (warunek nie konieczny); - mile widziane doświadczenie przy pracach ogólnobudowlanych / stolarskich (warunek nie konieczny); - dyspozycyjność; - prawo jazdy kat. B; CO OFERUJEMY: - przekazanie rzetelnej wiedzy oraz odpowiednie przeszkolenie; - miejsce pracy &#; Łabowa; - profesjonalna odzież robocza oraz narzędzia do wykonywania pracy; - wynagrodzenie zależne od zaangażowania oraz doświadczenia (do obopólnego ustalenia); - praca w oparciu o umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin; - pracę na hali oraz wyjazdy na montaż; - możliwość długoletniej współpracy; Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie swojego CV wraz z klauzulą zgody na przetwarzanie danych na adres &#; (email ukryty) lub kontakt telefoniczny pod numerem + .
Ogłoszenie opublikowano: 2020-06-03 | ważność :2020-07-03
Prośba o usunięcie prosimy kierować na adres: bok@dodajobiekt.pl, identyfikator ogłoszenia:154438
EU-Consult
Tel.: ogłoszenie straciło ważność , Email: ogłoszenie straciło ważność
Ankieter terenowy &#;Krynica-Zdrój i okolice Firma badawczo-doradcza EU&#;CONSULT Sp. z o.o. poszukuje osób chętnych do współpracy na stanowisku ankieter terenowy. Praca polega na przeprowadzaniu ankiet w terenie na podstawie formularza. Oferujemy: - elastyczne godziny pracy; - stawkę zł netto za realizację ankiety + zł netto za kodowanie; - pracę na podstawie umowy o dzieło. Wymagania: - wysoka kultura osobista; - komunikatywność; - rzetelność w realizowaniu zadań. Mile widziana znajomość języka słowackiego w mowie i piśmie (możliwość przeprowadzania ankiet po słowacku) oraz doświadczenie w realizacji badań terenowych. Zwracamy koszty dojazdu. Telefon kontaktowy: E-mail kontaktowy: (email ukryty) Skontaktujemy się z wybranymi osobami.
Ogłoszenie opublikowano: 2019-12-30 | ważność :2020-06-25
Prośba o usunięcie prosimy kierować na adres: bok@dodajobiekt.pl, identyfikator ogłoszenia:152453
Tomasz P.
Tel.: ogłoszenie straciło ważność , Email: ogłoszenie straciło ważność
SOHO Instytut Pielęgnacji Włosa poszukuje kandydatów na stanowisko Fryzjer/Fryzjerka. Oferujemy stabilne warunki pracy w miłej atmosferze, atrakcyjne wynagrodzenie, pracę n profesjonalnych kosmetykach oraz poszerzanie kwalifikacji poprzez szkolenia. Osoby zainteresowane prosimy o kontakt pod numerem telefonu
Ogłoszenie opublikowano: 2019-12-04 | ważność :2020-01-02
Prośba o usunięcie prosimy kierować na adres: bok@dodajobiekt.pl, identyfikator ogłoszenia:152332
Bożena
Tel.: ogłoszenie straciło ważność , Email: ogłoszenie straciło ważność
Zatrudnię zdyscyplinowanego i odpowiedzialnego mężczyznę w wieku - lat na stanowisko konserwatora-sprzątającego, tzw. "złotą rączkę" do pracy w szkole podstawowej. Czas pracy: od poniedziałku do piątku w godzinach . - ..
Ogłoszenie opublikowano: 2019-08-13 | ważność :2019-09-11
Prośba o usunięcie prosimy kierować na adres: bok@dodajobiekt.pl, identyfikator ogłoszenia:150746
Wojciech
Tel.: ogłoszenie straciło ważność , Email: ogłoszenie straciło ważność
Zatrudnię pracownika na stanowisko inżynier budowy / kierownik budowy Wymagane doświadczenie Praca w większości na terenie Krakowa Zainteresowane osoby proszę o składanie CV na adres: (email ukryty)
Ogłoszenie opublikowano: 2019-08-07 | ważność :2019-09-05
Prośba o usunięcie prosimy kierować na adres: bok@dodajobiekt.pl, identyfikator ogłoszenia:150641
Marcin
Tel.: ogłoszenie straciło ważność , Email: ogłoszenie straciło ważność
Firma poszukuje do stałej współpracy brygadzisty, który pokieruje ekipą zbrojarzy. Praca przy obiektach mostowych na terenie Polski południowej. Wymagane doświadczenie minimum lat przy kierowaniu pracami zbrojarskimi. Zarobki ok zł netto za godzinę.
Ogłoszenie opublikowano: 2019-07-23 | ważność :2019-08-22
Prośba o usunięcie prosimy kierować na adres: bok@dodajobiekt.pl, identyfikator ogłoszenia:150386
Beata
Tel.: ogłoszenie straciło ważność , Email: ogłoszenie straciło ważność
Ośrodek Wypoczynkowy w Krynicy-Zdrój poszukuje osoby na stanowisko pokojowa. osoby zainteresowane proszę o wysłanie Cv na adres mail: (email ukryty)
Ogłoszenie opublikowano: 2019-04-10 | ważność :2019-05-10
Prośba o usunięcie prosimy kierować na adres: bok@dodajobiekt.pl, identyfikator ogłoszenia:148786
WTS W.
Tel.: ogłoszenie straciło ważność , Email: ogłoszenie straciło ważność
WTS. WORK TEMP SERVICE www.wts.com.pl Poszukujemy kandydatów na stanowisko: PRACOWNIK MAGAZYNU Miejsce pracy: Tylicz Zadania na stanowisku: &#; Wykonywanie operacji magazynowych, mających na celu dostarczenie surowców i materiałów. &#; Odbiór palet z gotowym towarem produkcji. &#; Czynności magazynowe związane z przemieszczeniem, magazynowaniem i ekspedycją gotowego produktu. &#; Efektywne wykonywanie procesu kompletacji na podstawie dokumentów załadunkowych. &#; Przygotowywanie produktu do wysyłek zgodnie z obowiązującymi procedurami (FIFO/FEFO) oraz dokonywanie załadunków samochodów zgodnie ze specyfikacją załadunkową. Wymagania: &#; Umiejętność obsługi wózka widłowego, poświadczona posiadanym zaświadczeniem z UDT. &#; Badania sanitarno &#; epidemiologiczne &#; Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku. Oferujemy: &#; Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową. *Oferta agencji pracy tymczasowej Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV, wraz załączoną klauzulą: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia sierpnia r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z r., Nr , poz. , ze zm.)."
Ogłoszenie opublikowano: 2019-03-06 | ważność :2019-06-04
Prośba o usunięcie prosimy kierować na adres: bok@dodajobiekt.pl, identyfikator ogłoszenia:148335
Paulina D.
Tel.: ogłoszenie straciło ważność , Email: ogłoszenie straciło ważność
Montera wind na już! Janusz i Grażyna &#;dostają zadyszki, gdy wchodzą na . piętro. Ulżyj im w cierpieniu! Zamontuj windę i zgarnij miesięcznie - zł brutto! Pomożesz? Pisz "WINDY" na . Oddzwonię. Możesz też wysłać CV: (email ukryty)
Ogłoszenie opublikowano: 2019-02-19 | ważność :2019-03-20
Prośba o usunięcie prosimy kierować na adres: bok@dodajobiekt.pl, identyfikator ogłoszenia:148104
paulina
Tel.: ogłoszenie straciło ważność , Email: ogłoszenie straciło ważność
Cieśla szalunkowy - Szwecja&#; polska umowa o pracę. Obecnie poszukujemy cieśli szalunkowego do pracy w Szwecji. Miejsce pracy: Helsinborg (niedaleko Malmo) Zadania: &#; szalowanie ścian/stropów w systemie DOKA/PERI. Wymagania: &#; znajomość systemów szalunkowych DOKA i PERI, &#; doświadczenie w pracy na powyższym stanowisku - wymóg konieczny. Oferujemy: &#; stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, &#; atrakcyjne wynagrodzenie &#; do - SEK/h, &#; organizację zakwaterowania, &#; przejazd do miejsca pracy na koszt Pracodawcy, &#; narzędzia i odzież, &#; dodatkowe ubezpieczenie opłacone przez Pracodawcę. Zjazdy do domu co tygodni. Zainteresowała Cię nasza oferta? Zadzwoń/wyślij SMS o treści CIEŚLA SZWECJA do Pauliny Dziełak &#; tel. -- lub prześlij nam swoje CV: (email ukryty) Nr wpisu do Rejestru:
Ogłoszenie opublikowano: 2019-01-28 | ważność :2019-02-26
Prośba o usunięcie prosimy kierować na adres: bok@dodajobiekt.pl, identyfikator ogłoszenia:147862
Karolina D.
Tel.: ogłoszenie straciło ważność , Email: ogłoszenie straciło ważność
Placówka bankowa w Nowym Sączu szuka pracowników na stanowiska Lider Oddziału oraz Doradca Klienta. Od chętnych osób oczekujemy: * orientacji na wykonanie wyznaczonych celów, * chęci do pracy * znajomości obsługi komputera i programów MS Office. Oferujemy: * umowę o pracę, * wynagrodzenie podstawowe plus system prowizyjny, * pakiet szkoleń, * miłą atmosferę i pełne wsparcie merytoryczne. Prosimy o przesłanie CV na adres (email ukryty) Prosimy o zawarcie w dokumentach aplikacyjnych następującej klauzuli: &#;Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. ust. lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) / z dnia kwietnia r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy //WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)&#; Skontaktujemy się z wybranymi osobami.
Ogłoszenie opublikowano: 2019-01-11 | ważność :2019-02-09
Prośba o usunięcie prosimy kierować na adres: bok@dodajobiekt.pl, identyfikator ogłoszenia:147577
Anna
Tel.: ogłoszenie straciło ważność , Email: ogłoszenie straciło ważność
Nowo powstały klub zatrudni tancerki. Nie wymagamy doświadczenia, a jedynie chęci do pracy. Oferujemy atrakcyjne wynagrodzenie, zakwaterowanie, zwrot kosztów podróży oraz możliwość pracy weekendowej lub w wybrane dni tygodnia. Kontakt: tel. lub e-mail: (email ukryty)
Ogłoszenie opublikowano: 2018-11-23 | ważność :2018-12-23
Prośba o usunięcie prosimy kierować na adres: bok@dodajobiekt.pl, identyfikator ogłoszenia:146979
Aterima M.
Tel.: ogłoszenie straciło ważność , Email: ogłoszenie straciło ważność
ATERIMA MED poszukuje zaangażowanych Opiekunek i Opiekunów do opieki domowej nad osobami starszymi i niesamodzielnymi w Niemczech. Oferujemy bezpieczne zatrudnienie w sprawdzonych miejscach pracy oraz atrakcyjne zarobki. Gwarantujemy fachowe wsparcie i zawsze rzetelne informacje. Oczekujemy znajomości j. niemieckiego i doświadczenia w opiece. Naszym priorytetem jest właściwe dopasowanie oferty i budowanie długofalowych partnerskich relacji z naszymi Opiekunami. Opiekun / Opiekunka osób starszych z j. niemieckim Bezpieczna praca w Niemczech: Różne miejscowości/ domy prywatne W ATERIMA MED zapewniamy: - legalne i bezpieczne zatrudnienie, - atrakcyjne wynagrodzenie i wysokie premie za polecenia nowych Opiekunek, - pełną organizację i pokrycie kosztów podróży, - sprawdzone i pewne miejsca pracy, - pakiet prywatnego ubezpieczenia zdrowotnego, - ofertę dopasowaną do doświadczenia, znajomości języka oraz możliwości Opiekuna, - stałą opiekę ze strony zespołu naszych Koordynatorów, - zakwaterowanie i wyżywienie w miejscu pracy, - stałe podnoszenie kwalifikacji językowych (zajęcia stacjonarne, kursy internetowe). Gdzie możesz nas znaleźć? - zadzwoń , - wyślij SMS o treści OPIEKA pod numer &#; oddzwonimy, - odwiedź jedno z naszych biur rekrutacyjnych lub umów się na spotkanie bliżej Ciebie. Szczegóły na www.aterima-med.pl ATERIMA MED (nr certyfikatu KRAZ: ) ul. Puszkarska f - Kraków tel.: fax: www.aterima-med.pl (email ukryty)
Ogłoszenie opublikowano: 2018-09-20 | ważność :2019-03-19
Prośba o usunięcie prosimy kierować na adres: bok@dodajobiekt.pl, identyfikator ogłoszenia:146348
Firma H.
Tel.: ogłoszenie straciło ważność , Email: ogłoszenie straciło ważność
KIEROWNIK SKLEPU - Praca Praca na stanowisku: Kierownik Sklepu spożywczo-przemysłowego Miejsce pracy: Piwniczna-Zdrój Wymagania: - wykształcenie minimum średnie; - doświadczenie w handlu detalicznym; - doświadczenie w kierowaniu zespołem; - znajomość rynku; - dyspozycyjność; - wysoka kultura osobista; - zdolności przywódcze; - umiejętność obsługi komputera. Zadania: - zarządzanie sklepem, - osiąganie założonych celów sprzedażowych, - dbanie o wysoką jakość obsługi klientów, - motywowanie, organizowanie i nadzorowanie pracy podległego personelu. Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV na adres e-mail. Autor: Firma Handlowa
Ogłoszenie opublikowano: 2018-09-10 | ważność :2018-10-07
Prośba o usunięcie prosimy kierować na adres: bok@dodajobiekt.pl, identyfikator ogłoszenia:146239
Jura
Tel.: ogłoszenie straciło ważność , Email: ogłoszenie straciło ważność
Firma zatrudni pracownika na etat, na stanowisku- Pomoc Kuchenna w prestiżowym hotelu/restauracji w Krynicy Zdrój. Wymagania: -chęci do pracy -mile widziane doświadczenie Oferujemy: -wysokie zarobki -pracę w komfortowych warunkach oraz miłą atmosferę Więcej szczegółów pod numerem telefonu:
Ogłoszenie opublikowano: 2018-08-23 | ważność :2018-11-21
Prośba o usunięcie prosimy kierować na adres: bok@dodajobiekt.pl, identyfikator ogłoszenia:146175

 następna  »»   z 13
znaleziono 194 obiektów odpowiadającym zapytaniu


Polecamy

RELAX

Krynica-Zdrój - wolne pokoje
więcej na www
Domek w centrum narciarskim Krynica-Slotwiny

Nie musisz już dźwigać sprzętu, u nas na nartach podjeżdżasz pod sam domek!
więcej na wwwKorzystanie z serwisu krynicazdroj.popracy.pl jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.

| Polanica Zdrój | Jelenia Góra noclegi | Międzyzdroje | Urlop w Polsce | Jelenia Góra | Noclegi w Polsce |

Serwisy turystyczne popracy.pl
Copyright © 2004 - 2020 Tenet